Sözcü Plus Giriş

İsrail’de parlamento dağıldı… Erken seçim kararı

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu hakkında açılan yolsuzluk soruşturması devam ederken bugün sıcak bir gelişme yaşandı... Netanyahu'nun sözcüsü sosyal medya hesabında İsrail'de parlamentonun dağıldığını ve erken seçim yapılacağını duyurdu. Netanyahu'nun sözcüsü erken seçimin Nisan'da yapılacağını duyurdu.

15:27 -
İsrail’de parlamento dağıldı… Erken seçim kararı

Son dönemde yolsuzluk soruşturmasıyla zor günler geçiren ve Türkiye’ye saldırarak dikkatleri dağıtmaya çalışan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’ya bir şok daha geldi… Netanyahu’nun sözcüsü sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, koalisyonun dağıldığını ve erken seçime gidileceğini duyurdu.

İLGİLİ HABERSon dakika gelişmesi... Netanyahu'nun Erdoğan'a yönelik saçma sözlerine yanıt geldiSon dakika gelişmesi... Netanyahu'nun Erdoğan'a yönelik saçma sözlerine yanıt geldi

Netanyahu’nun sözcüsü, “Koalisyon liderleri parlamentonun dağılmasını ve Nisan ayının başında erken seçime gidilmesine karar verdi” açıklamasını yaptı. İsrail basınında yer alan haberlerde erken seçimin 9 Nisan’da yapılacağı belirtildi.

Son güncelleme: 11:29 04.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more