Sözcü Plus Giriş

Merkel’in uçağı acil iniş yaptı

G-20 Zirvesi için Arjantin'e giden Merkel'in uçağı acil iniş yaptı. Merkel ve beraberindeki heyetin başka bir uçakla Arjantin'e hareket edeceği ancak zirveye gecikmeli katılabileceği ileri sürüldü.

23:22 -
Merkel’in uçağı acil iniş yaptı

Bild gazetesi, Alman liderin G-20 zirvesi nedeniyle Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e gitmek üzere havalanan Airbus uçağının ‘bazı elektronik sistemlerdeki’ sorun nedeniyle Köln havalimanına acil iniş yaptığını bildirdi. 15 saat sürmesi planlanan uçuşun, kalkıştan bir saat sonra aksadığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... G20 Zirvesi öncesi sıcak gelişme! Trump, Putin ile görüşmesini iptal ettiSon dakika haberi... G20 Zirvesi öncesi sıcak gelişme! Trump, Putin ile görüşmesini iptal etti

Merkel’in uçağının inişi esnasında havalimanında güvenlik önlemleri alındığı ve itfaiyenin hazır bekletildiği belirtildi. Merkel’in, teknik arıza haberini uçaktaki gazetecilerle sohbet toplantısı yaptığı esnada aldığı ifade edildi.

twt

Angela Merkel ve beraberindeki heyetin başka bir uçakla Arjantin’e hareket edeceği ancak zirveye gecikmeli katılabileceği ileri sürüldü.

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... Trump, G-20'de Erdoğan ile yapacağı görüşmeyi iptal ettiSon dakika haberi... Trump, G-20'de Erdoğan ile yapacağı görüşmeyi iptal etti
Son güncelleme: 15:23 24.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more