Sözcü Plus Giriş

Reuters: Kral Selman Kaşıkçı’nın ailesiyle bir arada

Reuters haber ajansı, son dakika geçtiği haberinde Suudi Arabistan Kralı Selman'ın, öldürülen gazeteci Kaşıkçı'nın ailesiyle bir araya geldiğini duyurdu. Reuters'ın Suudi Haber Ajansı'na dayandırdığı haberine göre görüşmede Veliaht Prens Muhammed bin Selman da bulunuyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:45, 27/10/2018
Reuters: Kral Selman Kaşıkçı’nın ailesiyle bir arada

İngiliz Sky News kanalının öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın cesedinin konsolosluğun bahçesinde bulunduğunu iddia etmesinin ardından flaş bir gelişme yaşandı.

Reuters’ın Suudi Haber Ajansı’na dayandırdığı habere göre, Kral Selman, Kaşıkçı’nın oğlunun da bulunduğu aile üyeleriyle bir araya geldi.

Kaşıkçı'nın oğlu Salah Cemal bin Kaşıkçı ile ölüm emrini verdiği iddia edilen Prens Selman'ın tokalaşması böyle görüntülendi.

Kaşıkçı’nın oğlu Salah Cemal bin Kaşıkçı ile ölüm emrini verdiği iddia edilen Prens Selman’ın tokalaşması böyle görüntülendi.

Söz konusu görüşmeye, Kaşıkçı’nın ölüm emrini verdiği iddia edilen Veliaht Prens Muhammed bin Selman’ın da katıldığı belirtildi.

Kral Selman, görüşmeden kısa süre önce Kaşıkçı’yla ilgili açıklamada bulunmuş, ölümüyle ilgili olan herkesin cezalandırılacağını söylemişti.

Yayınlanma Tarihi:16:16,