Tacizci Weinstein’a bir şok daha!

Bir dönemin en güçlü yapımcılarından Harvey Weinstein, taciz ve tecavüz iddiaları sonrası büyük düşüş yaşarken, kameralardan uzak bir yaşam sürmeye çalışıyor. Aralarında Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow ve Rose McGowan gibi tanınmış isimlerin de olduğu bu skandal sonrası Weinstein Akademi'den kovulmuş, film ve reklam anlaşmaları iptal edilmişti. Ünlü yönetmen önceki gün gittiği restoranda bir şok daha yaşadı.

Tacizci Weinstein’a bir şok daha!

ABD'li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein'in sinema dünyasının birçok ünlü kadınını taciz ettiği haberleri 2017’nin kuşkusuz en çok konuşulan konuları arasındaydı.

90’dan fazla kadın Weinstein’ı taciz ve tecavüzle suçlarken, bir çok ünlü firma Weinstein’la tüm bağlarını kopardı, Akademi ünlü yönetmen ile artık çalışmayacaklarını açıkladı.

Hollywood’da ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan bu kadın ayaklanmasının ardından Weinstein ‘kaçak’ gibi yaşamaya çalışıyor.

Bir dönemin ünlü yönetmeninin, salı günü Arizona’da gittiği bir restoranda dayak yediği ortaya çıktı. ABD basınına manşet olan haberlere göre, kadınlara yönelik taciz ve tecavüz suçlamalarıyla gündemden düşmeyen Weinstein’a restoranda bulunan bir adam tokat attı. Yayımlanan görüntülerde, Weinstein yediği tokat karşısında şoke olurken, adamın ‘Sen tam bir b…sun. Bugüne kadar yaptıklarına bak!’ dediği duyuluyor.

O anlar kameralara kaydedilirken, Weinstein’in korumalarının bu kişiyi uzaklaştırmaya çalıştığı da görülüyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...