Sözcü Plus Giriş

Trump’ın azarladığı kızın görüntüleri ortaya çıktı

ABD Başkanı Donald Trump'ın Noel etkinliği kapsamında telefonda konuştuğu kızın görüntüleri ortaya çıktı. 7 yaşındaki kızın, Trump'ın 'Hala Noel Baba'ya inanıyor musun?' sorusuna 'Evet' yanıtı verdiği duyuluyor.

Sozcu.com.tr
10:20 -

Trump ve eşi Melania Trump, Noel arifesinde Kuzey Amerika Hava-Uzay Savunma Komutanlığı’nı (Norad) arayıp ‘Noel Baba’nın anlık konumu hakkında’ bilgi almak isteyen bazı çocukların telefonlarına yanıt vermişti.

Trump, Coleman adındaki çocuğa, “Merhaba, Coleman mı? Mutlu Noeller. Nasılsın? Kaç yaşındasın? Okulda başarılı mısın? Hala Noel Baba’ya inanıyor musun? Çünkü yedi yaşında Noel Baba’ya inanmak marjinal, değil mi?” demiş ve video sosyal medyada en çok izlenenler arasına girmişti.

noel-telefon-trump-video

Post and Courier gazetesinin yayınladığı videoda küçük kızın Trump’ın sorduğu ve medyada çok konuşulan “Hala Noel Baba’ya inanıyor musun? Çünkü yedi yaşında Noel Baba’ya inanmak marjinal, değil mi?” sorularına ‘Evet’ diye cevap verdiği duyuluyor.

Marjinal kelimesinin anlamını bilmediği belirtilen küçük kız, Noel günü için planlarının arkadaşlarıyla kurabiye yemek olduğunu da Başkan Trump’a söylerken duyuluyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more