Türkiye’ye gelen Maduro’dan Erdoğan tweeti

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Türkiye'de. Dün İstanbul'a gelen Maduro'nun bugün Ankara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göreve başlama törenine katılması bekleniyor. Maduro, etkinlik öncesinde Twitter'dan arka arkaya mesajlar attı.

Türkiye’ye gelen Maduro’dan Erdoğan tweeti

Karen Diaz Baron

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, dün İstanbul’a indi. Türkiye’de temaslarda bulunacak Maduro, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan’la da bir araya gelecek. Yatırımcı, iş insanları ve siyasetçilerle bir araya gelecek olan Maduro, “Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni”ne katılmadan önce sosyal medyada paylaşımlarda bulundu.

Farklı sektörlerden yatırımcılarla bir araya geleceğini söyleyen Maduro, verimli görüşmeler geçirmek istediğini dile getirdi. Maduro, “İkili ilişkilerimizi ve ortaklığımızı güçlendirerek yeni sayfa açacağız” mesajını paylaştı. Maduro, Twitter’da sabitlediği mesajında ise, “Şu anda Türkiye’ye seyahat ediyorum. Venezuela’nın dostu ve yeni çok kutuplu dünyanın lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göreve başlama törenine katılacağım” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...