Sözcü Plus Giriş

Ukrayna üzerinde adeta kuş uçmuyor!

Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan gerginlik ve çatışma sivil havacılığı da etkiliyor. Son olarak Ukrayna topçu birliklerinin kendisinden ayrıldığını bildiren Donetsk kentini bombalamasından sonra Ukrayna semalarındaki sivil havacılık trafiğinin neredeyse durduğu görüldü.

Sozcu.com.tr
00:23 -
Ukrayna üzerinde adeta kuş uçmuyor!

Ukrayna ile Rusya arasında Karadeniz’de başlayan gerilim bölgedeki hava trafiğini de olumsuz etkiledi. Çevirimiçi olarak sivil havacılık hareketlerinin takibini sağlayan internet sitelerinden edinilen radar görüntülerine göre Ukrayna üzerinde adete kuş uçmuyor.

ucak-trafigi-12

Ülkenin doğusunda yaşanan çatışmalardan etkilenen sivil havacılığın son olarak Ukrayna’nın, Rus destekli milisler tarafından kontrol edilen Donetsk bölgesini bombaladığı haberlerinden sonra durma noktasına geldiği görüldü.

İLGİLİ HABERSon dakika... Ukrayna gemisi Ruslar tarafından vurulduSon dakika... Ukrayna gemisi Ruslar tarafından vuruldu İLGİLİ HABERSon dakika... Ukrayna Rus kentini bombardımana tuttu iddiasıSon dakika... Ukrayna Rus kentini bombardımana tuttu iddiası
Son güncelleme: 01:25 26.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more