Sözcü Plus Giriş

Yağmurda kızını şemsiye olarak kullandı

ABD'nin Louisiana kentinde çekilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Baton Rouge'da çekilen görüntülerde yağmur altında kalan bir kadın çocuğunu şemsiye olarak kullanırken görüntüleniyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:05, 28/02/2018
Yağmurda kızını şemsiye olarak kullandı

ABD’nin Louisiana eyaletindeki Baton Rouge’da çekilen görüntüler sosyal medyada tartışma yarattı. Ansızın yağan yağmurda şemsiyesiz kalan bir kadın ve çocuğunun yer aldığı görüntülerde, sorumsuz kadın yanındaki bebeği havaya kaldırarak adeta bir şemsiye gibi kullandı.

Şort ve tişörtle yağmur altında ıslanmak istemeyen kadının yağmurdan korunmak için bebeğini havaya kaldırdığı görüntüler Twitter’da büyük tepki çekti.

İlginizi ÇekebilirŞaka olsun diye asansörde idrarını yaptı, asansörde mahsur kaldıŞaka olsun diye asansörde idrarını yaptı, asansörde mahsur kaldı

Kadının saçı ve makyajının akmaması için çocuğu kaldırmasına bazı kullanıcılar, “Hayal mi görüyorum yoksa kadın çocuğunu bir şemsiye gibi mi kullanıyor? Delireceğim” derken, bir Twitter takipçisi, “Saçımın bakımını çocuğumdan çok düşündüğümde ben” yorumunu yaptı. Bir başka Twitter kullanıcısı ise, “Çocuğun babası sadece bu videoyu gösterse çocuğun velayetini ve çocuk için nafaka alabilir” ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

Yayınlanma Tarihi:11:02,