Reklamsız Sözcü

Yetenek Sizsiniz’de sular durulmuyor… Jüri üyesi masaya çıktı ve…

Yetenek Sizsiniz programının İngiltere versiyonunda gün geçmiyor ki bir olay yaşanmasın. Bu kez jüri üyelerinden biri masaya çıkarak pantolonunu indirdi.

Sozcu.com.tr
android-time 13:20
Yetenek Sizsiniz programının İngiltere versiyonunda gün geçmiyor ki bir olay yaşanmasın. Bu kez jüri üyelerinden biri masaya çıkarak pantolonunu indirdi.

İngiltere’de Amanda Holden, Alesha Dixon, David Walliams ve Simon Cowell’in jüri üyesi olarak yer aldıkları Yetenek Sizsiniz programında sansasyonel anlar yaşanmaya devam ediyor.

Programın geçtiğimiz günlerde yer alan bölümünde jüri üyelerinden Dixon ve Holden, bir yarışmacının üzerlerine su püskürtmesi sonrası salonu terk ederken, bu kez David Walliams yaptığı hareketle gündem oldu.

yetenek-itv

Walliams, canlı yayın sırasında jüri masasının üzerine çıkarken, Cowell’in önüne geldikten sonra pantolonunu indirdi. Cowell’in durum karşısında rahatsız olduğu yüzünden okunurken, Holden ise Walliams’ın iç çamaşırını da indirdi.

yetenek-itv-2

Bu hareketin ardından Walliams hemen toparlanırken, programın yapımcısı da olan Cowell’in söz konusu hareketle ilgili alacağı karar merak konusu oldu. The Sun’a konuşan bir kaynak, Cowell’in Walliams için, “Sürekli ilgi toplamaya çalışıyor. Yaptığı hareketler çok çocukça” dediğini iddia etti.

İLGİLİ HABERYetenek Sizsiniz'de şok... Öyle bir gösteri yaptı ki jüri salonu terk etti!Yetenek Sizsiniz'de şok... Öyle bir gösteri yaptı ki jüri salonu terk etti!

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:2202.06.2018
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more