Sözcü Plus Giriş

Yunanistan’da felaket üstüne felaket… Şimdi de sel vurdu!

Yunanistan, başkenti Atina'nın kuzey doğusunda meydana gelen ve en az 82 kişinin ölümüne ve 180'den fazla kişinin yaralanmasına yol açan yangın felaketinden sonra şimdi de kuzeyindeki banliyöde meydana gelen sel ile boğuşuyor.

null
Güncellenme: 16:29, 26/07/2018

Yunanistan’ın başkenti Atina’da üç gün önce meydana gelen orman yangınlarından sonra, başkentin kuzeyindeki Maroussi banliyösünde sel meydana geldi.

resimid_5621370

Yunan İtfaiye Teşkilatı, ekiplerin aldıkları yardım çağrıları üzerine bölgede su basmış ev ve iş yerlerine yardıma gittiğini bildirdi.

yunanistan-sel-iha

Yetkililer, sürücülerin bölgeden uzak durmasını ve Atina’nın kuzeyine giden ana otoyoldan bir yan yolun kapatılmasını istedi.

Yunanistan'da Kineta, Mati ve Rafina'da olmak üzere 3 ayrı noktada yangınla boğuşulurken, Marousi'de ise sel felaketi yaşandı.

Yunanistan’da Kineta, Mati ve Rafina’da olmak üzere 3 ayrı noktada yangınla boğuşulurken, Marousi’de ise sel felaketi yaşandı.

İlginizi ÇekebilirYunanistan'daki yangın neden çıktı? Dehşete düşüren iddialar...Yunanistan'daki yangın neden çıktı? Dehşete düşüren iddialar...
Yayınlanma Tarihi:16:13,