Reza Zarrab’ın yanındaki gizemli sarışın tanıdık çıktı!

ABD'nin New York kentinde görüntülenen Reza Zarrab'ın yanındaki gizemli kadının kimliği belli oldu. İddialara göre, sarışın kadın Ebru Gündeş'in uzun süredir görüşmediği yakın arkadaşı Ayşegül Akgün. Ebru Gündeş ile Ayşegül Akgün, 2015 yılında çekilen arşivdeki fotoğraflarda bir hayli samimi görülüyordu. İşte beraber çekilmiş o fotoğraflar...

Reza Zarrab’ın yanındaki gizemli sarışın tanıdık çıktı!

ABD'nin New York kentinde ünlü aktör Robert de Niro'nun da ortağı olduğu lüks Japon restoranı Nobu'da görüntülenen Reza Zarrab'ın yanındaki kadının kim olduğuna dair yeni bir iddia ortaya atıldı. Zarrab’ın zayıf ve sakalsız oluşu dikkat çekerken, masadaki kadının Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş’in arkadaşı olduğu iddia edildi.

Ebru Gündeş'in ir dönem yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün (şapkalı) ile uzun süredir görüşmediği iddia edildi.

Ebru Gündeş’in bir dönem yakın arkadaşı olan Ayşegül Akgün (şapkalı) ile uzun süredir görüşmediği iddia edildi.

Zarrab'a iki korumanın da eşlik ettiği ifade edildi. Masada Zarrab'ın yanında bulunan kadının, şarkıcı eşi Ebru Gündeş'in uzun süredir görüşmediği yakın arkadaşı Ayşegül Akgün olduğu iddia edildi. Gündeş ile Akgün'ün aralarının uzun süredir bilinmeyen bir sebepten dolayı açık olduğu öne sürüldü. Haziran ayında da Zarrab'ın New York sokaklarında yürürken görüldüğü öne sürülen bir fotoğraf yayınlanmıştı.

Ebru Gündeş ile Ayşegül Akgün, arşivdeki fotoğraflarda bir hayli samimi görülüyordu.

Ebru Gündeş ile Ayşegül Akgün, 2015 yılında çekilen arşivdeki fotoğraflarda bir hayli samimi görülüyordu.

Bu fotoğrafta da Zarrab'ın yanında bir güvenlik görevlisi yer alıyordu. Zarrab'ın ise koltuk değnekleri ile yürüdüğü görülüyordu.

Ebru Gündeş ve kızı Alara'nın 2015 yılında yaptıkları tatilde Ayşegül Akgün (Soldaki şapkalı) de vardı.

Ebru Gündeş ve kızı Alara’nın 2015 yılında yaptıkları tatilde Ayşegül Akgün (Soldaki şapkalı) de vardı.

Reza Zarrab ağzının tadını biliyor... Yıllardır De Niro'yu reddeden lokantada yer bulmak zor İlginizi Çekebilir Reza Zarrab ağzının tadını biliyor... Yıllardır De Niro'yu reddeden lokantada yer bulmak zor

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...