Öğretmen adaylarının sınav giriş yerleri açıklandı: 2018 KPSS ÖABT sınav giriş belgesi ekranı

ÖSYM'den gelen son dakika haber ile KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖBT) sınav giriş yerleri belli oldu. Sınava girmek isteyenlerin bu belgeyi alması zorunlu. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 5 Ağustos'ta uygulanacak Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne (ÖABT) katılacak adayların sınava giriş belgeleri erişime açıldı.

Öğretmen adaylarının sınav giriş yerleri açıklandı: 2018 KPSS ÖABT sınav giriş belgesi ekranı

Öğretmen adaylarının sınav giriş yerleri belli oldu. ÖSYM Ağustos’ta yapılacak KPSS ÖABT’ye girecek adayların sınava giriş belgelerini https://ais.osym.gov.tr adresinden erişime açtı. İşte  KPSS ÖABT sınav giriş yerleri ekranı…

ÖSYM AİS KPSS AÖBT SINA GİRİŞ YERLERİ EKRANI

ÖSYM’nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2018-KPSS ÖABT adaylarının, sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemi tamamlandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden, TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

5 Ağustos’ta gerçekleştirilecek 2018-ÖABT’ye girecek adaylara, saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacakları uyarısı yapıldı.

AA

Loading...