2018 Özel Güvenlik Sınavı sonuçları açıklandı! Tıkla 74. ÖGG sınav sonuçları öğren!

Binlerce aday Özel Güvenlik Sınavı sonuçlarını bekliyordu ve EGM'den sonuç haberi geldi. 74. Özel Güvenlik Temel Eğitimi ve 50. Yenileme Eğitimi Yazılı sınavı 4 Şubat Pazar günü gerçekleşmişti. Sınav soruları kısa süre içinde paylaşılmış ardından 16 Şubat'ta ÖGG sınav sonuçları da açıklandı. Haberimizdeki linkten 74. ÖGG sınavı sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

2018 Özel Güvenlik Sınavı sonuçları açıklandı! Tıkla 74. ÖGG sınav sonuçları öğren!

ÖGG sınav sonuçlarıyla kariyerlerini planlayacak olan vatandaşlar ÖGG sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ve nasıl kontrol edileceğini inceliyor. Özel Güvenlik Sınavı sonuçlarına göre geleceğini şekillendirecek olan adayların büyük merakla bekledikleri sınav sonucu gelişmesi geldi! EGM tarafından gerçkleştirilen 74. ÖGG sınavı sonuçları açıklandı

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! (74. ÖGG)

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 04 Şubat Pazar günü 10.00’da gerçekleşen 74. Özel Güvenlik temel eğitimi sınav sonuçlarının, başkanlık tarafından belirlenen 16 Şubat tarihinde açıklanması bekleniyordu. 74. ÖGG sınav sonuçlarının saat 14:30’da erişime açıldı. Aşağıdaki linkten sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

ozel-guvenlik-sinav-sonuclari-aciklandi-mi

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NEREDEN KONTROL EDİLECEK?

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı sitesinden temel eğitim sınav sonuç ekranından sınav sonuçları kontrol edilebilecek. İlgili ekrana aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ÖZEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİM SINAV SONUCU SORGULAMA

74’ÜNCÜ DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAVI DETAYLARI

Merkezi Sınav Komisyonun 08/12/2017 tarih ve 2017/8 sayılı kararı ile Milli Eğitim Bakanlığının sınav takviminin belli olmaması ve özel güvenlik sınavına girecek olan adayların mağdur edilmemesi amacıyla 2018 yılında yapılacak olan 74’üncü Temel Eğitim ile 50’nci Yenileme Eğitimi Sınavının 4 Şubat 2018 tarihinde yapılmasına ve bu sınava 31 Aralık 2017 tarihinde eğitimi bitenlerin alınmasına ayrıca 2018 yılında yapılması planlanan diğer sınavların tarihleri için Milli Eğitim Bakanlığının sınav takviminin açıklanmasından sonra 2018 yılı sınav takvimi Daire Başkanlığımızın web sitesinden ilan edilecektir.

Loading...