Reklamsız Sözcü

2018 AÖF sınav sonuçları ne zaman gelecek? Açıköğretim Sınav Sonucu sorgulama sayfası

AÖF öğrencilerinin gündeminde AÖF final sınav sonuçları var. Açık Öğretim Fakültesi final sınavlarında ter döken öğrenciler emeklerinin karşılıklarını alıp almadıklarını görebilmek için AÖF sınav sonuçlarını merak ediyor. AÖF final sınavlarının ardından öğrencilerin gözleri AÖF sınav sonuçlarını kontrol edebilmek için Anadolu Üniversitesi'nin sonuç açıklama sistemine çevirildi. Eğitim hayatlarını açıktan sürdüren öğrencilerin merakla araştırdıkları sorular...

Sozcu.com.tr
16:04 -
2018 AÖF sınav sonuçları ne zaman gelecek? Açıköğretim Sınav Sonucu sorgulama sayfası

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? 2018 AÖF sonuçlarını bekleyen öğrencilerin AÖF final sınavı sonuçları için sabırsızlıkları artıyor. AÖF final sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı sorusuna hiçbir resmi yanıt olmasa da AÖF sınav sonuçlarının bugünlerde açıklanması bekleniyor. Yani her an Anadolu Üniversitesi AÖF final sonuçlarını açıklayabilir. 13-14 Ocak’ta gerçekleştirilen AÖF final sınavlarının sonuçları hakkında merak edilenler…

AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sınav sonuçları sisteme öğrenci girişi yaparak sorgulanabilecek. Sonuçların bu hafta açıklanması bekleniyor. Fakat hangi gün açıklanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. AÖF sınav sonuçları sınavların sona ermesinin ardından on beş günlük süre içerisinde sorgulamaya açılıyor.

aof-sonuclari ne zaman

AÖF SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

AÖF sınav sonuçlarına itiraz etmek için ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde işlem yaptırmak gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

AÖF SORU VE CEVAPLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

AÖF sonuçları için bekleyişte olan öğrenciler, bir yandan da sınav soru ve cevaplarını araştırıyor. Sınavda sorulara verdiği yanıtların doğruluğunu ve yanlışlığını kontrol etmek isteyen öğrenciler, internet üzerinde AÖF soru ve cevapları için araştırma yapmaya başladı.

AÖF soru ve cevapları, Anadolu Üniversitesi e-Kampüs sistemi üzerinden görüntülenmektedir. Öğrenciler e-Kampüs sistemine öğrenci girişi yapmalı ve ardından çıkmış sınav soruları bağlantısına tıklanmalıdır. Açılan ekranda AÖF soru ve cevapları görüntülenecektir.

İLGİLİ HABER15 tatil ne zaman bitecek? Yarı yıl tatili uzayacak mı?15 tatil ne zaman bitecek? Yarı yıl tatili uzayacak mı?

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 17:27 25.01.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more