Sözcü Plus Giriş

Gözler MSÜ sınav giriş yerlerinde! MSÜ sınav yerleri ne zaman yayınlanacak?

Milli Savunma Üniversitesi giriş sınavlarına kısa bir süre kala MSÜ sınav giriş yerleri ne zaman belli olacak sorusu öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. MSÜ sınavlarına girecek öğrenciler Milli Savunma Üniversitesi giriş sınavları ne zaman yapılacak ve giriş yerleri ne zaman açıklanacak sorusunu soruyor...

09:34 -
Gözler MSÜ sınav giriş yerlerinde! MSÜ sınav yerleri ne zaman yayınlanacak?

Başvurular tamamlandı, sınav giriş tarihi bekleniyor MSÜ sınav giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağı ise merak konusu oldu. ÖSYM tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ancak MSÜ sınav giriş yerlerinin sınav tarihinden bir hafta önce belli olması bekleniyor.

MSÜ SINAVLARI NE ZAMAN? SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN MERAK EDİLENLER…

MSÜ sınav giriş yerlerinin açıklanmasına bir süre daha var gibi görünüyor. MSÜ sınav giriş yerleri, sınavın yapılacağı hafta içerisinde (12-17 Mart) yayınlanması bekleniyor. Sınav giriş yerleri internetten öğrenilecek adayın sınava gireceği binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmesi sınav günü adaya kolaylık sağlayacaktır. Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

msü basvuru giris

MSÜ SINAVI NASIL OLACAK?

Sınavda adaylara, ortaöğretim düzeyinde, beş seçenekli çoktan seçmeli 120 sorudan oluşan bir test uygulanacaktır. Test, tek kitapçık halinde adaylara verilecek, adaylar cevaplarını cevap kağıdına işaretleyeceklerdir. Sınava girecek adayın yüzü, kimlik tespitini sağlayacak biçimde açık olmalıdır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more