Sözcü Plus Giriş

MSÜ sınav giriş belgesi nasıl alınır? Milli Savunma Üniversitesi detayları…

Milli Savunma Üniversitesi sınavlarına çok kısa bir süre kala MSÜ sınav giriş yerleri belli oldu. 18 Mart tarihinde gerçekleşecek olan MSÜ sınavlarının sınav giriş yerlerinin açıklanmasıyla Milli Savunma Üniversitesi sınavlarının nerede gerçekleşeceği belirlendi. İşte MSÜ sınav detayları...

09:48 -
MSÜ sınav giriş belgesi nasıl alınır? Milli Savunma Üniversitesi detayları…

MSÜ sınavları için birçok kişi başvurdu ve şimdi MSÜ sınav giriş yerlerinin açıklanması büyük merakla bekleniyordu. Milli Savunma Üniversitesi sınav giriş yerleri ÖSYM’nin sitesi üzerinden yayınlandı ve sınav giriş belgeleri araştırılmaya başlandı. Aşağıdaki link üzerinden MSÜ sınav giriş yerlerine ve sınav giriş belgesine erişebilirsiniz.

MSÜ SINAV GİRİŞ YERLERİ DETAYLARI

2018-MSÜ Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı

18 Mart 2018 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2018-MSÜ) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 16:55'den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

2018-MSÜ için adaylar saat 10:00'dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

sinav3_shutter

MSÜ SINAVI NE ZAMAN?

MSÜ öğrencisi olmak için Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2018-MSÜ) ÖSYM tarafından yapılacak ve değerlendirilecektir. Sınava başvurular 9 Ocak tarihinde başladı ve 15 Şubat 2018 tarihine kadar sürecek. Sınav, 18 Mart 2018 Pazar günü tüm il merkezlerinde yapılacak, saat 10.15'te başlayacak ve 135 dakika sürecektir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more