Sözcü Plus Giriş

Öğretmen atama başvurularında bugün son gün! Öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlere ikinci atama şansı tanıdı. Öğretmen atama başvuruları bugün sona eriyor. Peki MEB öğretmen atama sonuçları ne zaman belli olacak?

09:37 -
Öğretmen atama başvurularında bugün son gün! Öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

MEB tarafından yapılan açıklamada “Mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerimizden ataması gerçekleşmeyenler için ikinci bir başvuru hakkı tanındı. Başvurular 5-7 Eylül tarihleri arasında, atamalar ise 10 Eylül tarihinde yapılacak.” denildi. İşte öğretmen atama başvuru detayları…

BUGÜN SON!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, 2018 yılı yaz tatili kadrolu öğretmenlerden, aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirmesi gerçekleşmeyenler için ek tercih işlemlerinin başladığı belirtildi.Başvurular, 7 Eylül'e kadar sürecek. Atamalar ise 10 Eylül'de yapılacak.

İLGİLİ HABERÖğretmen maaşları ne kadar oldu? Öğretmen maaşları ne kadar oldu?

Milii Eğitim Bakanlığı resmi Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle:

“Mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerimizden ataması gerçekleşmeyenler için ikinci bir başvuru hakkı tanındı. Başvurular 5-7 Eylül tarihleri arasında, atamalar ise 10 Eylül tarihinde yapılacak.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more