BiTaksi ile İstanbul’da taksiler yarın 1 Lira

1 Mart Perşembe günü BiTaksi ile İstanbul'da yapılacak yolculuklarda kullanıcılar sadece 1 TL ödeyecek. Banka, kredi kartı ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) Express seçeneğiyle taksi çağıran yolcular, indirim kodu girmeksizin 30 TL'ye kadar 1 TL ödeyerek seyahat edebilecek.

BiTaksi ile İstanbul’da taksiler yarın 1 Lira

İstanbul’da BiTaksi uygulaması ile taksi yolculuğu yapacaklar 30 TL’ye kadar 1 TL ödeyecekler. 30 TL’nin üzerinde yolculuk yapan kullanıcılara ise tutar üzerinden 29 TL indirim uygulanacak. BKM Express’in de dahil olduğu bu kampanyada tüm BiTaksi kullanıcıları kampanyadan bir kez yararlanabilecek. İndirim, BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak anında düşülecek.

BiTaksi HAKKINDA
BiTaksi, taksicilerle yolcuları buluşturarak bir akıllı telefon uygulaması. BiTaksi ile kullanıcılar, olduğu yere taksi çağırabiliyor, gelen şoförün adını, puanını, taksinin plakasını ve konumunu ekranda görebiliyor. İster nakit ister kredi kartı veya BKM Express ile ödeme seçeneğine sahip olan BiTaksi kullanıcıları, varış noktasını belirleyebiliyor, yolculuk sonunda şoföre puan verebiliyor ve yolculukla ilgili yorum yazabiliyor.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...