Sözcü Plus Giriş

Emekliler banka promosyonunu nasıl alabilir? Emekli maaşlarına banka komisyonu kaç lira?

Emekliler banka anlaşmaları sayesinde promosyon alabiliyor. Banka kampanyalarına göre çeşitlilik gösteren emekli promosylarının nasıl alınacağı birçok emekli tarafından merakla araştırılıyor. Banka promosyonları şu anda kamuda ya da özel sektörde aktif olarak çalışan ve kamu ya da özel kurumlardan emeklilik hakkını elde ederek emekli aylığı alan kişilere verilen para olarak biliniyor.

13:57 -
Emekliler banka promosyonunu nasıl alabilir? Emekli maaşlarına banka komisyonu kaç lira?

Emekliler bankaların gerçekleştirdiği kampanyalar sayesinde maaşlarını taşıdıkları takdirde promosyon alabiliyor. Emekli maaşlarında promosyon ödemesi hangi şartlar karşılığında yapılıyor? İşte emekli maaşları için promosyon konusunda detaylar…

BANKA PROMOSYONU ALMA ŞARTLARI NELER?

Promosyon alabilmek için en önemli şart, maaş aldığınız bankada en az 3 yıl kalacağınızı taahhüt etmeniz. Bunun haricinde otomatik ödeme talimatı ya da kredili hesap şartı aranmıyor. Bankada 3 yıl kalacağınızı taahhüt etmeniz halinde promosyonunuz hesabınıza aktarılıyor. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var; promosyon alırken bankada 3 yıl kalacağınıza dair taahhütname vermektesiniz. Hal böyle olunca 3 yıllık süre dolmadan emekli maaşınızı başka bir bankaya taşıyamazsınız. Sadece şube değişikliği yapabilirsiniz.

asgari ücret sözcü ile ilgili görsel sonucu

EMEKLİ BANKA PROMOSYONU NE KADAR?

Bankalarda çeşitli kampanyalara göre maaşlara farklı tutarlarda komisyonlar ödeniyor. Maaş durumuna göre 450 liraya kadar promosyon ödeniyor. Son zamanlarda bankalar çeşitli kampanyalarla bu paraların üzerinde promosyon vermektedir. Promosyon detayları için Türkiye’de hizmen veren bankaların internet siteleri ziyaret edilebilir.

 

 

Son güncelleme: android-time 14:58 27.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more