Reklamsız Sözcü

Olmuksan IP e-ticarette yerini aldı

Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet sunan Olmuksan International Paper, tüketicilere yönelik geliştirdiği e-ticarette yerini aldı.

android-time 14:21
Olmuksan IP e-ticarette yerini aldı
Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet sunan Olmuksan International Paper, tüketicilere yönelik geliştirdiği e-ticarette yerini aldı.

Şirket ürünlerini internet üzerinden satışa sunmaya başladı. Türkiye’deki altı kutu tesisi ve 1200’e yakın çalışanıyla yerel pazarda ve ihracat bölgelerinde yüksek kalitede ve müşteriye özel ürünlerle hizmet sunan Olmuksan IP, tüm dünyada hızla gelişen e-ticaret ekosistemine adım attı.

Olmuksan IP’nin tüketicilerle online kanaldan ulaştıracağı ürünler arasında kedi-köpek evi, 4 farklı ebatta taşıma kolisi, 1+1 evler için taşınma seti kolisi, cep telefonu kutusu, karton kutu klasör, askılı taşıma kolisi ve ayakkabı kolisi bulunuyor.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

E-ticarete geri dönüştürülebilir, sürdürülebilir ve inovatif çözümler sunan ürünlerini son kullanıcıyla buluşturmak üzere adım attıklarını vurgulayan Olmuksan IP AR-GE ve İnovasyon Direktörü Sibel Erim, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de e-ticaret ekosistemi çok hızlı büyüyor. Biz de bu hıza ayak uydurarak e-ticarette pazaryeri modeliyle çalışan bir e-ticaret platformuyla çalışmayı tercih ettik. Bu işbirliğiyle kedi-köpek evleri ve taşınma süreçlerinde ön plana çıkan dayanıklı taşıma kolisi gibi ürün portföyümüzde yer alan özel ürünlerimizle son kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi ve e-ticaretin hızını da kullanarak onlara çok daha kolay ulaşabilmeyi hedefliyoruz.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:4510.04.2018
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more