Sözcü Plus Giriş

PTT haber vermeden kartları iptal etti

PTT'nin özel bir bankayla yaptığı kredi kartı anlaşması 15 Ocak'ta sonlandırıldı. Ancak kullanıcıların haberdar edilmediği ve vatandaşların bu durumu hesap öderken öğrendiği ortaya çıktı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:20, 06/02/2018
PTT haber vermeden kartları iptal etti

PTT’nin özel bir bankayla yaptığı PTT bonus kredi kartı anlaşması 15 Ocak tarihinde sona erdi. Ancak PTT’nin, kart sahiplerini bu durum hakkında bilgilendirmediği ortaya çıktı. sozcu.com.tr’ye ulaşan bir okur, bu durumdan yaşadığı mağduriyeti anlattı.

Gittiği işletmeden çıkarken hesap ödediği sırada POS cihazında ‘karta el koyunuz’ yazdığını ve işletme sahibiyle arasında gerilime neden olduğunu söyleyen vatandaş, POS cihazında çıkan söz konusu ibarenin dolandırıcılık olayları sırasında çıktığını ve kendisini işletme sahibine ifade etmek zorunda kaldığını söyledi.

PTT’nin kart sahiplerine, anlaşmanın 15 Ocak’ta iptal edildiğini, 24 Ocak’ta kesilen kart extresi ile haber verdiği görüldü.

33333333

Konu hakkında ulaştığımız PTT müşteri hizmetleri, anlaşmanın 15 Ocak tarihinde sona erdiğini doğruladı. Müşteri hizmetleri yetkilisi herhangi bir bankayla yeni bir anlaşma imzalanmadığını söyledi.

İlginizi ÇekebilirPTT Messenger nasıl indirilecek: Yerli WhatsApp nedir? PTT Messenger özellikleri neler olacak?PTT Messenger nasıl indirilecek: Yerli WhatsApp nedir? PTT Messenger özellikleri neler olacak?
Yayınlanma Tarihi:10:06,