Reklamsız Sözcü

Nisan ayının ilk Sayısal Loto sonuçları! İşte Sayısal Loto’da son haftanın sonuçları!

Sayısal Loto parayla oynanan bir talih oyunudur. Üzerinde birden kırk dokuza değin sayılar bulunan ve bir küre içinde döndürülen kırk dokuz küçük top arasından bir bir bırakılan altı küçük topla çekiliş yapılır. Peki bu hafta yapılan çekilişte şanslı numaralar hangileri oldu? Milli Piyango İdaresi'nin oyunlarından Sayısal Loto çekiliş sonuçları canlı yayında açıklandı.

13:53 -
Nisan ayının ilk Sayısal Loto sonuçları! İşte Sayısal Loto’da son haftanın sonuçları!

Sayısal Loto’da 3. devir gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi 7 Nisan Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları belirledi. Sayısal Loto iki haftadır devrediyor, büyük ikramiyenin bu hafta sahibini bulacağı düşünülüyordu. Ancak ikramiye bu hafta da katlandı. Peki bu hafta kazandırmayan şanlı numaralar hangileriydi. İşte 7 Nisan Sayısal Loto sonuçları ve geçen haftanın şanslı numaraları…

7 NİSAN SAYISAL LOTO SONUCU

1, 19, 28, 29, 39, 43

sayisal

ŞANS OYUNLARI HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

KAZANIRSANIZ İKRAMİYEYİ NEREDEN ALACAKSINIZ?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

İLGİLİ HABEROn Numara sonuçları açıklandı! 2 Nisan'da On Numara'yı kazanan tek şanslı kişi… İşte sonuçlar!On Numara sonuçları açıklandı! 2 Nisan'da On Numara'yı kazanan tek şanslı kişi… İşte sonuçlar!

 

İLGİLİ HABERİşte Şans Topu sonuçları! Nisan ayının ilk Şans Topu devretti… 4 Nisan Şans Topu sonuçları!İşte Şans Topu sonuçları! Nisan ayının ilk Şans Topu devretti… 4 Nisan Şans Topu sonuçları!

 

İLGİLİ HABER5 Nisan Süper Loto sonuçları: Umtlar haftaya kaldı! Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama5 Nisan Süper Loto sonuçları: Umtlar haftaya kaldı! Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:57 08.04.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more