Reklamsız Sözcü

TİM’de bu kez erkek erkeğe kurul

Geçen hafta çekilen toplu fotoğrafta tek kadın olmasıyla dikkat çeken TİM'in bünyesinde kurulan Türkiye Tanıtım Kurulu yönetim kurulu üyeleri belli oldu. Üyeler arasında hiç kadın olmaması dikkat çekti.

Can MUMAY
android-time 12:50
TİM’de bu kez erkek erkeğe kurul
Geçen hafta çekilen toplu fotoğrafta tek kadın olmasıyla dikkat çeken TİM'in bünyesinde kurulan Türkiye Tanıtım Kurulu yönetim kurulu üyeleri belli oldu. Üyeler arasında hiç kadın olmaması dikkat çekti.

Geçen hafta düzenlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi toplantısında sozcu.com.tr'nin gündeme getirdiği bu fotoğraf Türkiye'nin gündemine oturdu. Şişecam Düzcam Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ebru Şapoğlu toplantı sonunda verilen fotoğraftaki tek kadın olarak dikkat çekmişti.

q12p12pq21qp12pq
Daha sonra TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi duruma çok üzüldüğünü açıklamıştı.

Fakat görünüşe göre alışkanlıklar bir günde değişmiyor. TİM erkek erkeğe bir oluşum olmaya devam ediyor. Şapoğlu'nun fotoğrafı 3 Ocak 2018 tarihinde çekilirken 5 Ocak 2018 tarihinde Türkiye'yi tanıtacak ve TİM bünyesinde kurulan Türkiye Tanıtım Kurulu'nun üyeleri belli oldu. Üyeler arasında hiç kadın yok. Türkiye Tanıtım Grubu deneyimli ve erkek şu isimlerden oluşuyor:

Mehmet Büyükekşi – TİM Başkanı
icerdeeeeee-5
Tarık Sönmez – Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı

Tahsin Öztiryaki – TİM Başkan Vekili
12ph21hp12ph21ph
İlyas Edip Sevinç – Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı
6122c31cafc692b7f080f1d423e0861b
Mustafa Satıcı – Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı
2qppq12pq2pq12

Ali Saydam – İletişim PR Uzmanı-Gazeteci
21ph21hp21hp21hp
Prof. Dr. Ali Murat Vural – İletişim PR Uzmanı-Akademisyen
12hp21ph21hp21hp
Ömer Şengüler – Marka Uzmanı-Global Magic Brands Başkanı
p312hp23hp123hp

‘BÜROKRASİYİ ARTIRDI’

İstanbul İhracatçılar Birliği Başkanı Zekeriya Mete sozcu.com.tr'ye yaptığı açıklamada bürokrasiyi Türkiye Tanıtım Kurulu'nun bürokrasiyi artırdığını söyledi. Mete, “Sektör kendi kendine bir takım kararları daha heyecanlı olarak veriyor ve başarıya imza atıyordu. Bu kurulun etki analizini sunduk bakanlığa. Şimdi proje yapacağız oraya sun buraya sun gelecek döneceğiz organizasyona yer vereceğiz bürokrasiyi artıracak bu, hantallığı artıracak. Tanıtım başkanları bunun kurulmasını arzu etmedi” diye konuştu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 14:1009.01.2018
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more