Reklamsız Sözcü

Türk Telekom’un haberi yokmuş

Türk Telekom'dan KAP'a yapılan açıklamada bankaların şirketin yüzde 55'ini devralmak için yaptıkları başvuru için kendilerine bir bilgi gelmediğini söyledi. 

Sozcu.com.tr
09:07 -
Türk Telekom’un haberi yokmuş

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 05.07.2018 tarihinde, Rekabet Kurumu’nun web sitesinde Ojer Telekomünikasyon A.Ş.’nin şirketimiz Türk Telekomünikasyon A.Ş.’deki %55 oranındaki paylarının işlem özelinde kurulacak bir ortak girişim şirketi (SPV) aracılığıyla devralınması işlemi için Rekabet Kurumu’na başvurulduğuna dair bir duyuru yayınlanmıştır.

Söz konusu duyuru ile ilgili Şirketimiz Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye herhangi bir bildirim yapılmamıştır. Bu konuda Şirketimize bir bildirim yapılması durumunda ilgili mevzuat kapsamında kamuoyu ivedilikle bilgilendirilecektir. Şirketimiz, bu açıklamayı SPK’nın II-15.1 Özel Durumlar Tebliği’nin 9’uncu maddesi kapsamında ve ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapmaktadır.

İLGİLİ HABERTürkiye'nin yediği kazık akıllara zarar!Türkiye'nin yediği kazık akıllara zarar!İLGİLİ HABERTürk Telekom'la ilgili bilmeniz gereken 4 şeyTürk Telekom'la ilgili bilmeniz gereken 4 şey

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:06 06.07.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more