Sözcü Plus Giriş

Uber’den sevgililer gününe özel uygulama

Uber, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de 14 Şubat'a özel sunduğu UberSERENAT seçeneğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Sevgililer Günü'nde eğlenceli ve alışılmışın dışında bir hediye arayanlar, 14 Şubat günü istedikleri bir konuma UberSERENAT çağırarak sevdiklerine, yerel müzisyenlerin yapacağı canlı bir serenat performansı hediye edebilecek.

null
Güncellenme: 12:01, 07/02/2018
Uber’den sevgililer gününe özel uygulama

Belki ilk tanıştığınızda fonda çalıyordu, belki zamanla birbirinizi tanıyarak öğrendiniz ortak favorinizi ya da zaten o şarkı vesilesiyle başladı her şey. Her nasılsa her sevginin bir şarkısı vardır. Uber bu Sevgililer Günü’nde sevginizi şarkılar ile paylaşın diye UberSERENAT seçeneğini uygulamasına ekliyor.

Konumunuza gelen araç size ve sevdiklerinize özel, canlı bir serenat sergileyecek olan sanatçıları sizinle buluşturacak ve bir adet kırmızı gül hediye edecek. Bu deneyim için Uber hesabınıza sadece 14 TL’lik bir ücret yansıtılacak.

Serenat yapacak sanatçı ve topluluklar arasında; Subway Jazz Station, Derin Kıvaner, Nurefşan, İskender ve Berkin, Orkestranbul Sürpriz Etkinlik Çetesi ve Minör Trio bulunuyor.

NASIL ÇAĞIRIRIM?

1. 14 Şubat Çarşamba Günü 12:00 – 16:00 saatleri arasında Uber uygulamasını açın.
2. UberSERENAT’i seçin ve serenatı çağırmak istediğiniz konumu girin
3. Çağır tuşuna bastığınızda etrafta müsait bir serenat aracı bulunuyorsa belirlediğiniz konuma doğru yola çıkacak.
4. Sürücünüz sizi arayarak serenat hediye etmek istediğiniz kişinin adresini ve ismini teyit edecek.
5. Talep fazla olduğu için hemen bir araç bulamazsanız biraz bekleyin ve şansınızı tekrar deneyin.