Sözcü Plus Giriş

Aşçıoğlu’dan Dubai’de proje

Aşçıoğlu, dünya çapında gayrimenkul sektörünün ilgi odağı Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile yeni bir yaşam sunuyor

09:57 -
Aşçıoğlu’dan Dubai’de proje

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Dubai merkezli Deyaar iş birliği ile Eylül 2019' da teslimi gerçekleşecek Midtown by Deyaarprojesi; yaklaşık 150.000 m² arazide 40.000 m²'lik özel peyzaj alanı ve seçkin sosyal imkanlarıyla 3.000 adet lüks rezidans daireden oluşuyor.

Dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates'e komşu

EXPO 2020 fuar alanına çok yakın konumda ve dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates'e komşu olan Midtown Selenium by Deyaar'a; 2019 sonunda açılacak olan metro ile Dubai International Airport, Al Maktum International Airport ve Dubai Marina'ya rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Yaklaşık 15.000 m2 alana yayılan Midtown perakende alanları ise moda, aksesuar, mobilya mağazaları, kitabevi, süpermarket, eczane ve çok sayıda yeme & içme gibi farklı fonksiyonlarla hayat bulacak.

Dolar Bazında 10 Yılda Yatırım Geri Dönüşü

Yeni hayata geçirilen kampanya ile sadece $20,900 peşinat ve daire teslimlerinde kullandırılacak banka kredisiyle aylık 1,600 dolar taksit imkanı sunulan Midtown Selenium'da; daire teslimlerinden sonra aylık 1,400 dolardan başlaması öngörülen fiyatlarla kiraya verilerek sadece 10 yılda yatırım geri dönüşü sağlanabiliyor.

Dubai gayrimenkul yatırımcılarına özel vergisiz kazanç sistemi de oldukça dikkat çekici bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Yüzde sıfır vergi sistemi nedeniyle, yatırımdaki kazancın yüzde 100'ü size ait oluyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more