Sözcü Plus Giriş

Her satırı kanınızı donduracak! Tecavüz bulgusuna rastlandı! 10 çocuk annesiydi…

Türkiye, yıllardır ocaklarımıza ateş düşüren eli kanlı bebek katilleriyle dışarıda mücadele verirken, maalesef içimizdeki bu insan müsvetteleri halen elini kolunu sallayarak aramızda dolaşmaya devam ediyor. Diyarbakır'da 4 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırı haberinin ardından bu kez de Iğdır'dan bir vahşet haberiyle sarsıldık. 10 çocuk annesi Şefika S. (74), yalnız yaşadığı evinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Tecavüz bulgusuna rastlanan Şefika S.'nin cep telefonu ve bir miktar parasının da çalındığı belirlendi.

null
Güncellenme: 12:02, 07/02/2018
Her satırı kanınızı donduracak! Tecavüz bulgusuna rastlandı! 10 çocuk annesiydi…

Alikamerli Mahallesi Ordu Caddesi 279 No’lu evde yaşayan Şefika S.’nin ismi öğrenilemeyen bakıcısı, dün saat 17.00 sıralarında izin alıp, kendi evine gitti.

Bugün sabah saatlerinde geri dönen bakıcı, yaşlı kadının evinin dış kapısının açık olduğunu gördü. İçeri giren bakıcı, Şefika S.’yi yerde kanlar içinde bulunca, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekibi, dün gece vücuduna 17 bıçak darbesi aldığı saptanan yaşlı kadının yaşamını yitirdiğini belirledi.

FOTO: DHA

FOTO: DHA

İlk incelemede, tecavüz bulgularına rastlanırken, Şefika S.’nin bir miktar parası ve cep telefonunun da çalındığı kaydedildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Şefika S.’nin cenazesi, otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Şefika S.’nin çocuklarının il dışında ve yurt dışında olması nedeniyle yalnız yaşadığı, iki katlı evinin birinci katında yaşayan kiracısının da olay günü evde olmadığı belirtildi.

Polis ekipleri, şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilir4 yaşındaki kız çocuğu dükkandan çıktıktan sonra tir tir titriyordu!4 yaşındaki kız çocuğu dükkandan çıktıktan sonra tir tir titriyordu!

DHA

Yayınlanma Tarihi:13:36,