Sözcü Plus Giriş

12:30 Hadi ipucu sorusu: Tuhaf adetleri, harika eğitim sitemi, hamamları ve ilginç yarışmaları ile bilinen Kuzey Avrupa ülkesi hangisidir?

7 Aralık Hadi 12:30 yarışmasında bugün Kuzey Avrupa'dan bir ülke ipucu sorusu oldu. İpucu sorusu tuhaf adetleri,, müzik grupları, harika eğitim sistemi ve hamamlarıyla bilinen Kuzey Avrupa ülkesi hangisidir oldu. Ayrıca bu Kuzey Avrupa ülkesi cep telefonu fırlatma, eş taşıma ve hayali gitar çalma yarışmaları ile de ünlü. Peki hangi ülke?

09:58 -
12:30 Hadi ipucu sorusu: Tuhaf adetleri, harika eğitim sitemi, hamamları ve ilginç yarışmaları ile bilinen Kuzey Avrupa ülkesi hangisidir?

Hadi ipucu sorusu belli oldu. Hadi sosyal medya hesabından 7 Aralık 12:3 yarışması ipucu sorusu, “Bugün ipucumuz tuhaf adetleri, müzik grupları, harika eğitim sistemi ve hamamlarıyla bilinen Kuzey Avrupa ülkesinden! Cep telefonu fırlatma, eş taşıma ve hayali gitar çalma yarışmaları ile ünlü ülke hangisidir?” şeklinde paylaşıldı. Peki tuhaf adetleri, harika eğitim sitemi, hamamları ve cep telefonu fırlatma, eş taşıma ve hayali gitar çalma gibi ilginç yarışmaları ile bilinen Kuzey Avrupa ülkesi hangisidir?

HADİ İPUCU SORUSU

Soru: Tuhaf adetleri, harika eğitim sitemi, hamamları ve ilginç yarışmaları ile bilinen Kuzey Avrupa ülkesi hangisidir?

Yanıt: Finlandiya

İLGİLİ HABERKuzey ışıkları ve ünlü Helsinki şehri ile Finlandiya gezi rehberiKuzey ışıkları ve ünlü Helsinki şehri ile Finlandiya gezi rehberi

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more