Sözcü Plus Giriş

14 yaşındaki kız çocuğundan 2 gündür haber alınamıyor

Kütahya'da 'bakkala gidiyorum' diyerek evlerinden ayrılan 14 yaşındaki Sevgi Çiçek’ten 2 gündür haber alınamıyor.

Güncellenme: 21:33, 28/10/2018

Bahçelievler Mahallesi’nde annesi sabah saatlerinde işe giderken kanepede uyuyan Sevgi Çiçek, son alarak mahalleli tarafından görüldüğünde “bakkala gidiyorum” diyen Sevgi’den 2 gündür haber alınamıyor. Gözü yaşlı anne Ummuhan Karatavuk ise kızından gelecek müjdeli haberi bekliyor.

İHA

İHA

Kızını son olarak sabah uyurken gördüğü ancak eve geldiğinde kızını bulamadığı söyleyen Anne Ummuhan Karatavuk, “Akşam eve geldim. Sevgim Sevgim diye seslendim ama evde yoktu. Bende arkadaşına gittiğini düşünerek oraya gittim ancak orada da yoktu. Gerekli yerler kayıp başvuruşu yaptım. Teyzesigil evde notlar bulmuşlar. Notlarda yazanlar beni endişelendiriyor. Anne ben gidiyorum, ben sana demiştim. O baraj benim mezarın olacak demiştim diye' yazmış” diye konuştu.

Kayıp Sevgi'nin kuzeni Ahmet Çalış ise, “Kayıp haberinden sonra evde geldim ve notlar buldum. Yaşamak istemiyorum, nefes alamıyorum gibi şeyler yazıyordu. Yazılarda Ahmet diye bir isim geçiyor. Kimse bu Ahmet onunla ilgili de bir konu var. Görenlerden duyanlardan gelecek haberi bekliyoruz” dedi. İHA

Yayınlanma Tarihi:20:31,