15 Temmuz mesajları ve en anlamlı 15 Temmuz sözleri | Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun…

15 Temmuz günü FETÖ'nün ihanet girişimi halkın sokağa çıkması ve TSK içindeki çoğunluğun destek vermemesi üzerine akamete uğradı. 15 Temmuz'da yaşanan hain girişimine karşı ülkemizin birlik, bütünlük ve beraberliği bir kez daha tüm dünyaya kanıtladı. 15 Temmuz'un yıl dönümü nedeniyle ülkenin dört bir yanında etkinlikler yapılacak. 15 Temmuz mesajları ve sözleri bu nedenle bugünün aranan konularından. Haberimizden paylaşıma SMS'e uygun 15 Temmuz mesajlarını bulabilirsiniz. Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun...

15 Temmuz mesajları ve en anlamlı 15 Temmuz sözleri | Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun…

Bugün hain kalkışmaya direnen Türk halkının günü, 15 Temmuz’un yıl dönümü.  Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 1 yıl önce 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir.  Bugünün anlam ve önemini paylaşım yaparak anlatmak isterseniz haberimizden 15 Temmuz mesajlarını ve paylaşım örneklerini bulabilirsiniz. İşte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sözleri..

15 temmuz mesajları

15 TEMMUZ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 1 yıl önce 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir. Demokrasi nöbetimiz kutlu ve şanlı olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!

Bugün hain kalkışmanın yıl dönümünde Astsubay Ömer Halis Demir gibi kahramanlarımızı anıyor ve demokrasi nöbetinde vazifemizi yerine getiriyoruz.

Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler Ölmez vatan bölünmez

En büyük zaferimiz hiç düşmemek değiI, her düştüğümüzde kaIkabiImektir.

Saat saat Türkiye'nin kara gecesi: 15 Temmuz 2016 İlginizi Çekebilir Saat saat Türkiye'nin kara gecesi: 15 Temmuz 2016

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...