Sözcü Plus Giriş

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden boğaza atlayarak intihar eden bir kişi, sahil güvenlik ekipleri tarafından denizden çıkarıldı. İntihar eden Düzgün Ulaş Keser, bacakları dizinin altından kopmuş olarak bulundu. Yaklaşık 1 saat sonra cesedi çıkarılan Keser'in bacaklarını gemi ya da tekne pervanesinin koparmış olduğu tahmin ediliyor.

Güncellenme: 20:28, 06/02/2018
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar!

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda, bir taksiyle Anadolu Yakası’na giden Düzgün Ulaş Keser, köprüde trafik olmasından faydalanarak araçtan indikten sonra korkuluklara çıktı. Keser, çevredekilerin müdahale etmesine fırsat vermeden kendini aşağı bıraktı.

 

 

Bir kişinin denize atladığı ihbarını alan deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri, köprü altında ve çevrede arama yaptı. Yaklaşık bir saat süren aramaların sonucunda, Düzgün Ulaş Keser’in cesedi, bacakları dizinin altından kopmuş şekilde bulundu.

Foto: DHA

Foto: DHA

Bacaklarının, gemi ya da tekne pervanesi tarafından koparıldığı tahmin edilen Keser’in cesedi, denizden çıkarıldıktan sonra Ortaköy İskelesi’ne götürüldü.

Foto: DHA

Foto: DHA

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Düzgün Ulaş Keser’in cesedi, Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. DHA

Foto: DHA

Foto: DHA

 

Yayınlanma Tarihi:19:33,