18 yaşındaki Bahar Doğrul amcası tarafından taciz edildiğini iddia etti! Bakanlık harekete geçti

18 yaşındaki Bahar Doğrul, sosyal medyada yayınladığı bir video ile amcası tarafından tacize uğradığını ileri sürdü. Kısa sürede sosyal medyada yayılan videonun ardından Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı harekete geçti. Konuyla ilgili Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un talimatıyla çok yönlü çalışma başlatıldığı belirtildi.

18 yaşındaki Bahar Doğrul amcası tarafından taciz edildiğini iddia etti! Bakanlık harekete geçti

Sosyal medyada yayınladığı videoyla yardım isteyen 18 yaşındaki Bahar Doğrul için Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un talimatıyla çok yönlü çalışma ve takip başlatıldı.

Otobüste taciz iddiasına gözaltı İlginizi Çekebilir Otobüste taciz iddiasına gözaltı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Bakan Selçuk’un, Twitter hesabından amcasının istismarına uğradığını iddia eden ve sosyal medyada yayımladığı videoyla yardım çağrısında bulunan Bahar Selçuk’la ilgili sürecin takip edilmesi talimatı verdiği bildirildi.

“KIZIMIZIN YANINDAYIZ”

aile

Paylaşımda, “Sosyal medyada yayınladığı video ile yardım çağrısında bulunan Bahar Doğrul için Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’un talimatıyla İzmir İl Müdürlüğümüz tarafından çok yönlü çalışma sürdürülmekte, hukuki süreç takip edilmektedir. Bütün ihtiyaçları noktasında Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı olarak kızımızın yanındayız.” ifadelerine yer verildi. AA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...