Sözcü Plus Giriş

Size özel en anlamlı cuma mesajları! 2 Mart cuma günü için en anlamlı cuma mesajları…

Müslümanlar tarafından Google üzerinden araştırılıyor. Müslümanlar bu özel günü daha derinden yaşamak için sosyal medya üzerinden en güncel cuma mesajlarını araştırmaya başladı. Mübarek cuma gününde eş, dost ve akrabalarımıza cuma mesajları göndererek onları hatırlıyoruz. Cuma gününün tüm Müslüman Alemi için önemi büyüktür... Haberimizde sevdiklerinizin mübarek Cuma gününü kutlayabilmeniz için 2 Mart Cuma mesajlarını derledik.

00:10 -
Size özel en anlamlı cuma mesajları! 2 Mart cuma günü için en anlamlı cuma mesajları…

Sosyal medyada paylaşmak ya da sevdiklerinize göndermek için sizin için hazırladığımız en sevilen cuma mesajlarını görmeden mesaj göndermeyin. 2 Mart en anlamlı Cuma mesajları! Bugün internette en çok araştırılan konulardan biri… Bir hadisi şerifte şöyle buyrulur: “Üzerine güneşin doğduğu en hayırlı gün, Cuma günüdür. Adem (aleyhisselâm) Cuma günü yaratılmıştır, Cuma günü cennete konmuştur, Cuma günü cennetten çıkarılmıştır. Kıyâmet de ancak Cuma günü kopacaktır.” Müslümanlar için oldukça önemli olan mübarek Cuma gününüzü kutlamak için secdiklerinizle SMS, Facebook, WhatsApp aracılığı ile en güzel anlamlı ve resimli Cuma mesajlarını gönderebilirsiniz.

2 MART ANLAMLI CUMA MESAJLARI

Allah’ım dualarımın kabul olmasını engelleyen tüm günahlarımı affet. Amin! Hayırlı Nurlu Cumalar.

Allah'ım!Varsın, bütün kainat varlığının aynası. Birsin, bütün mevcudat birliğinin şahidi. Hayırlı Cumalar

Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kur-an'a, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin.

“Hayırlı Cumalar” Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin.

“Hayırlı nurlu cumalar”Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (SAV) şefaatı üzerinize olsun.

“Hayırlı Cumalar”İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de müminin kardeşine gıyabında ettiği dua…Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah'ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah'ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz (CUMA SURESİ 9-17)

cuma-mesajari6

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz, gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

cuma-mesajlari

Cuma günü duaların kabul edildiği zaman hakkında bilginiz var mı… O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir. Dualarınız kabul olsun… Hayırlı Cumalar…

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve duamdasınız.

cuma-mesajlari

Seherde açılan eller hürmetine, rükûda bükülen beller hürmetine, kabul et yakarışlarımızı. Secdeye kapanmış başlar hürmetine, gözlerden akan yaşlar hürmetine, sevginle doldur sana yönelmiş kalplerimizi. Ve sen affedicisin affı seversin affeyle Yarabbi cümlemizi… Hayırlı cumalar…

Son güncelleme: 09:09 02.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more