Sözcü Plus Giriş

On Numara bir kişinin yüzünü güldürdü! İşte 3 Eylül On Numara çekiliş sonucu…

Büyük ikramiye bir kişinin oldu! Milli Piyango İdaresi, On Numara çekiliş sonucunu açıkladı. On Numara, her pazartesi MPİ'nin Ankara Balgat binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda çekiliyor. Şans oyunu severler kuponunu hazırladı ve On Numara sonucunu araştırıyor. İşte 3 Eylül On Numara çekiliş sonucu...

21:22 -
On Numara bir kişinin yüzünü güldürdü! İşte 3 Eylül On Numara çekiliş sonucu…

On Numara bu hafta Mardin’e çıktı! On Numara çekiliş sonucu açıklandı. MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 313 bin 894 TL belirledi. On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 3 Eylül On Numara çekiliş sonucu…

3 EYLÜL ON NUMARA SONUCU

MPİ’nin canlı yayında açıkladığı On Numara çekiliş sonucu ve şanslı rakamlar:

4, 5, 6, 9, 10, 14, 15, 18, 21, 28, 36, 42, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 62, 65, 67, 72

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: MARDİN / ARTUKLU

on-numara

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye’nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu’dur.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 21:43 03.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more