Sözcü Plus Giriş

Süper Loto sonucu açıklandı: Kimse bilemedi!

Milli Piyango İdaresi'nin en çok devreden ve en çok kazandıran oyunlarından biri olan Süper Loto'da 6 şanslı rakamı bilmek gerekiyor. Hayallerine kavuşmanın yolunu şans oyunlarında arayanlar için haberimizde şanslı rakamları ve büyük ikramiye tutarını yayınladık.

21:19 -
Süper Loto sonucu açıklandı: Kimse bilemedi!

Süper Loto’da bu hafta da şanslı rakamları kimse bilemedi, büyük ikramiye devretti. 30 Ağustos Süper Loto çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi Süper Loto’da bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 2 milyon 897 bin TL belirledi. Her perşembe Milli Piyango İdaresi’nin Ankara Balgat binasında saat 21.15’te internetten canlı yayında Süper Loto çekilişi açıklanıyor. İşte 30 Ağustos Süper Loto sonucu…

30 AĞUSTOS SÜPER LOTO SONUCU

Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanan Süper Loto sonucu:

8, 19, 31, 39, 42, 47

super-loto

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABER30 Ağustos Milli Piyango çekiliş sonucu: MPİ bilet sorgulama ekranı ve sıralı tam liste!30 Ağustos Milli Piyango çekiliş sonucu: MPİ bilet sorgulama ekranı ve sıralı tam liste! İLGİLİ HABERBüyük ikramiye bir kişinin! 29 Ağustos Sayısal Loto sonucuBüyük ikramiye bir kişinin! 29 Ağustos Sayısal Loto sonucu İLGİLİ HABERŞans Topu sonuçları açıklandı! Hiç kimse bilemedi!Şans Topu sonuçları açıklandı! Hiç kimse bilemedi!

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

Son güncelleme: 21:48 30.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more