Sözcü Plus Giriş

Gelecek hafta devrederse… Şans Topu sonuçları: 31 Ocak Şans Topu çekiliş sonucu (Milli Piyango)

Heyecanla beklenen Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. Şans Topu sonuçlarına göre sık sık rastlamadığımız arka arkaya 3. devir gerçekleşti. Şans Topu oyununda 4. devir gerçekleşmesi halinde MPİ büyük ikramiyeyi alt gruplara dağıtacak. İşte 31.01.2018 yani 868. hafta kazandıran 5+1 rakam...

null
Güncellenme: 11:09, 01/02/2018
Gelecek hafta devrederse… Şans Topu sonuçları: 31 Ocak Şans Topu çekiliş sonucu (Milli Piyango)

Şans Topu sonuçlarına göre, 5+1 rakamı doğru tahmin eden olmayınca 2 milyon 500 bin liralık büyük ikramiye sahipsiz  kaldı. 3. defa devreden Şans Topu’nda oyununda Milli Piyango İdaresi’nin yaptığı açıklamada 4. devir gerçekleşirse ikramiye alt gruplara dağıtılacak. Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi kimsenin yüzünü güldürmedi fakat  daha küçük ikramiyeleri kazanıp kazanmadığını kontrol etmek isteyenler sonuçlara odaklandı. Haberimizden iki farklı küreden çekilen ve MPİ Şans Topu çekiliş sonucunu belirleyen altı rakamı öğrenebilirsiniz.

Diğer sayısal oyunlardan farkı olarak ‘+' rakamı olan oyunda çoklu çekiliş işaretlenerek aynı kupon 4 hafta üst üste oynanabilir. Binlerce kişi Milli Piyango’nun şans oyunlarını oynayarak hayallerine kavuşmayı umuyor. Bu hafta Şans Topu sonuçlarına göre ikramiye sahipsiz kaldı. İşte haftanın kazandıran numaraları…

31 OCAK 2017 ŞANS TOPU SONUÇLARI

Şans Topu sonuçları her zaman olduğu gibi 31 Ocak’ta da noter huzurunda ve canlı yayında belli oldu. Milli Piyango İdaresi’nin Noter şahitliğinde ve ayrıca isteyen herkesin izleyebileceği online canlı yayında yaptığı Şans Topu çekilişinde önce 5 numara ardında +1 olarak tek numara çekildi.

Şans Topu oyununda ‘+’ rakamı bilenlerin ikramiye kazanma şansı oldukça artıyor. Artı rakam dışında bir numarayı daha doğru bilenler ikramiye kazanıyor. İşte Şans Topu sonuçları ve kazandıran şanslı numaralar…

8, 9, 16, 25, 29+7

sans-topu-sonuclari

ŞANS TOPU’NDA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

İKRAMİYEMİ NEREDEN ALABİLİRİM?

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

 DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1- Sayısal oyunlarımıza ait biletlerinizi mutlaka İdaremizin ruhsatlı sayısal oyunlar bayilerinden alınız.

2- Seyyar veya yetkisiz kişilerden sayısal oyunlar biletlerini almayınız. Aksi halde ikramiye alamama sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

sans-topu-sonuçlari

3- İdaremizin ruhsatlı bayilerinin dışındaki kişilerden aldığınız sayısal oyunlar biletleri sahte ise ikramiye alma sırasında yasalar gereği zor durumda kalabilirsiniz.

Gerçek Sayısal Oyunlar Biletlerinde;
– Barkod çizgileri düzgün, belirgin ve aralıklıdır.
– Oynanan numaralar, kolon harfleri ve diğer bilgiler bilet üzerinde aşırı derecede kenarlara kaymamıştır.

Yayınlanma Tarihi:08:11,