Sözcü Plus Giriş

Şans Topu çekiliş sonucu | Kimse bilemedi, devretti! 4 Temmuz MPİ Şans Topu sonucu

Milli Piyango İdaresi, internet üzerinden yaptığı canlı yayınla Şans Topu çekiliş sonucunu açıkladı. Vatandaşlar her çarşamba şanslı 5+1 rakamı bilmeye çalışıyor. Bu hafta talihli kişilere verilecek büyük ikramiye tutarı 741 bin TL. İnternet üzerinden 4 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçlarını araştıranlar için ayrıntılı bilgi haberimizde.

null
Güncellenme: 21:52, 04/07/2018
Şans Topu çekiliş sonucu | Kimse bilemedi, devretti! 4 Temmuz MPİ Şans Topu sonucu

Şans oyunu tutkunları için 4 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları haberimizde! Zengin olup şeytanın bacağını kırmak isteyenler sık sık şansını deniyor. Her çarşamba saat 21.15’te Şans Topu çekilişi MPİ tarafından yapılıyor. Şans Topu çekiliş sonucu ve büyük ikramiye tutarını sizin için derledik. İşte sonuçlar…

4 TEMMUZ ŞANS TOPU SONUCU

Çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanan 4 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu:

8, 15, 16, 30, 31 + 9

sans-topu-sonucu

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İlginizi Çekebilir2 Temmuz On Numara sonuçları: İkramiye Akdeniz ve Ege'ye! Milli Piyango On Numara çekiliş sonucu2 Temmuz On Numara sonuçları: İkramiye Akdeniz ve Ege'ye! Milli Piyango On Numara çekiliş sonucuİlginizi ÇekebilirSayısal Loto sonuçları: 30 Haziran'da büyük ikramiye nereye çıktı?Sayısal Loto sonuçları: 30 Haziran'da büyük ikramiye nereye çıktı?


ŞANS TOPU’NDA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

Yayınlanma Tarihi:21:20,