Sözcü Plus Giriş

5 yaşındaki erkek çocuğuna istismar iddiası! Vatandaşları vali sakinleştirdi

Kayseri'de, 5 yaşındaki erkek çocuğuna, binanın bodrum katında cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen Hüseyin D. (45), polis tarafından yakalanıp, gözaltına alındı. Hüseyin D. daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

null
Güncellenme: 00:29, 02/07/2018

Olay, saat 12.30 sıralarında, Develi ilçesine bağlı Tren Mahallesi’nde meydana geldi.Hüseyin D., iddiaya göre, 5 yaşındaki erkek çocuğunu elinden tutarak, apartmanın bodrum katına götürdü. Aynı binada oturan ve eşinin polis olduğu öğrenilen bir kadın, çocuğu bodruma götürürken gördüğü Hüseyin D.’den şüphelenerek, emniyete haber verdi.

İlginizi ÇekebilirAnkara Valisi, acı haberi vermekte zorlandıAnkara Valisi, acı haberi vermekte zorlandı

İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, binanın bodrum katına operasyon düzenledi. Hüseyin D., pantolonu inik halde yakalandı. Yaz aylarında Develi’de, kışın ise İstanbul’da oturduğu belirlenen Hüseyin D., gözaltına alınıp, sorgulanmak üzere Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Bu sırada olayı öğrenen Develili yüzlerce vatandaş adliye önüne akın etti. “İdam isteriz” sloganları atan kalabalık grup adliye binasına girmek istedi. Olay yerine geniş güvenlik önlemi alan polis ve jandarma ekipleri vatandaşların adliye binasına girmesini engelledi.

resimid_5415887İlginizi ÇekebilirSon dakika... Ankara'daki küçük Eylül cinayeti için validen açıklama geldiSon dakika... Ankara'daki küçük Eylül cinayeti için validen açıklama geldi

KAYSERİ’Yİ AYAKLANDIRAN İSTİSMAR OLAYINDA VATANDAŞLARI VALİ SAKİNLEŞTİRDİ

Olay yerine gelen Vali Süleyman Kamçı ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular vatandaşları sakinleştirmek için yoğun çaba harcadı. Vatandaşlara seslenen Vali Kamçı, “Lütfen sakin olun. İstismar zanlısının en ağır şekilde cezalandırılması için olayı takipçisi olacağıma söz veriyorum. Sizlerde artık lütfen sakinleşin” dedi. Cinsel istismar zanlısı Hüseyin D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

AJANSLAR

 

İlginizi ÇekebilirDemet Akalın, Işın Karaca, Gülben Ergen gibi ünlülerden Eylül paylaşımları...Demet Akalın, Işın Karaca, Gülben Ergen gibi ünlülerden Eylül paylaşımları...

 

Yayınlanma Tarihi:21:21,