Sözcü Plus Giriş

7 Haziran MPİ Süper Loto sonucu: Haftalardır devrediyor, büyük ikramiye sahibini bekliyor!

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı, heyecan dorukta! Milli Piyango İdaresi'nin en çok devreden oyunu Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiye tutarı ve sahibinin kim olacağı merak ediliyor. Vatandaşlar Süper Loto oyununda 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilmeye çalışıyor. Haberimizden 7 Haziran Süper Loto sonucunu ve büyük ikramiye tutarını öğrenebilirsiniz.

Güncellenme: 22:29, 07/06/2018
7 Haziran MPİ Süper Loto sonucu: Haftalardır devrediyor, büyük ikramiye sahibini bekliyor!

7 Haziran Süper Loto sonucu belli oldu. MPİ oyunlarının en çok kazandıran gecesi heyecan ile bekleniyordu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 7 milyon 234 bin TL belirledi. Kuponları başında sonuçları bekleyen vatandaşlar haberimizden Süper Loto sonuçları sorgulayabilirler. İşte MPİ 7 Haziran Süper Loto sonucu…

7 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi, canlı yayında, noter huzurunda Süper Loto çekilişini gerçekleştirdi.

3, 13, 23, 35, 37, 46

milli-piyango

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İlginizi ÇekebilirŞans Topu sonuçları belli oldu! 6 Haziran MPİ Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranıŞans Topu sonuçları belli oldu! 6 Haziran MPİ Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranıİlginizi ÇekebilirOn Numara sonucu: Büyük ikramiye dörde bölündü! İşte MPİ 4 Haziran On Numara sonucuOn Numara sonucu: Büyük ikramiye dörde bölündü! İşte MPİ 4 Haziran On Numara sonucu

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO'DA EN ÇOK ÇIKAN SAYILAR

Süper Loto'da en çok kazandıran numaralar sırasıyla 35, 13, 1, 37, 45, 33, 17 ve 23 şeklinde. Çekilişte en az çıkan sayılar ise; 7, 11, 27, 28, 42, 52 ve 53’tür.

Yayınlanma Tarihi:21:19,