Sözcü Plus Giriş

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sözleri ve mesajları! İşte en zarif kadınlar günü sözleri ve önemli isimlerin mesajları…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutu olsun! İlk olarak 1857 yılında 120 kişinin ölümü ile sonuçlanan ABD'de tekstil fabrikası grevi sonrası kutlanmaya başlayan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili en sevilen, en popüler kadınlar günü mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili sözler ve güzel mesajlar...

14:52 -
8 Mart Dünya Kadınlar Günü sözleri ve mesajları! İşte en zarif kadınlar günü sözleri ve önemli isimlerin mesajları…

Dünya Kadınlar Günü ile ilgili en güzel en özel en sevilen sözler ve mesajlar haberimizde. 8 Mart kadınlar günü mesajları ile sevdiğiniz tüm kadınları mutlu etmek ve gönlünü almak mümkün. Ek olarak Google bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve bu özel gün için Google bir Doodle yayımladı. İşte 2018 Kadınlar Günü sözleri, kadınlar günü mesajı ve Dünya Kadınlar Günü ile ilgili önemli şahsiyetlerin sözleri…

Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun! Sevdiklerinin Kadınlar Gününü kutlamak isteyenler de en güzel sözleri ve mesajları araştırıyor. Haberimizin içeriğinde Dünya Kadınlar Günü ile ilgili mesaj ve sözleri bulabilirsiniz.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

GOOGLE'DAN 8 MART’A ÖZEL  DOODLE

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve bu özel gün için Google bir doodle yayımladı. Dünya Kadınlar Günü dünyada pek çok ülkede her yıl 8 Mart tarihinde kutlanmaktadır ve bu günün geçmişi ABD’li kadın işçilere uzanmaktadır.

8martkadinlargunudoodleigoggle

8 MART KADINLAR GÜNÜ İLE İLGİLİ SÖZLER VE MESAJLAR

“Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken alan, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip donanmaktır. ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak, aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen ve buna kesinlikle emin olanlardanım.” Mustafa Kemal Atatürk

“Kadınlar ile ilgili yapılabilecek üç şey vardır. Onu sevebilir, onun için acı çekebilir ya da onu edebiyata çevirebilirsin.” Henry Miller

“Kadınların siyasal güçleri yoktur sözde; oysa akıllı kadınlar, aptal kocalarını hiç güçlük çekmeden parlamentoya sokar, hatta bakan koltuklarına oturturlar.” Bernard Shaw

“Dünyayı kadınlar yönetiyor olsaydı hiç savaş yaşanmazdı ancak 28 günde bir derin müzakereler yaşanırdı.” Robin Williams

“Sevmekte kadınlar profesyonel, erkekler ise amatördür.” Francois Truffaut

“Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.” Mustafa Kemal Atatürk

“Bir kadın olarak kentim yok. Bir kadın olarak kentim tüm dünya..” Virginia Woolf

– 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır.) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının gününü kutlarım.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır.

Saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Bütün kadınların eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyorum.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır.
– Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

– Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

“Bir kadın hak ettiği yaştadır.” Coco Chanel

– “Bir toplum, bir millet erkek ve kadın denilen iki cins insandan meydana gelir. Mümkün müdür ki, bir toplumun yarısı topraklara zincirlerle bağlı kaldıkça, diğer kısmı göklere yükselebilsin!” Mustafa Kemal Atatürk

– “Dünyada her şey kadının eseridir.” Mustafa Kemal Atatürk

İLGİLİ HABER8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne 6 tasarımcıdan özel koleksiyon8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne 6 tasarımcıdan özel koleksiyon İLGİLİ HABERKadınlar Günü'nün tarihi ve 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü mesajları! Kadınlar Günü neden kutlanıyor?Kadınlar Günü'nün tarihi ve 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü mesajları! Kadınlar Günü neden kutlanıyor?
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more