Sözcü Plus Giriş

85 yaşında ilk kez kutladı!

Ankara'nın Balâ Belediye Başkanı Arif Kaplan, ilçede düzenlenen programda kadınların '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Etkinliğe katılan 85 yaşındaki Melek Yıldırım, ilk kez kadınlar gününün kutlandığını söyledi.

23:01 -
85 yaşında ilk kez kutladı!

Balâ ilçesi Küçükcamili Mahallesi’nde muhtar Nevzat Konukçu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Programa, Balâ Belediye Başkanı Arif Kaplan ile mahallede bulunan kadınlar ve öğretmenler katıldı.

İLGİLİ HABERKadınlardan İstiklal Caddesi'nde büyük yürüyüşKadınlardan İstiklal Caddesi'nde büyük yürüyüş

Belediye Başkanı Arif Kaplan burada kadınlar arasında en yaşlı olan 85 yaşındaki Melek Yıldırım’a çiçek vererek Kadınlar Günü’nü kutladı. 7 çocuk annesi ve 35 torun sahibi olduğunu belirten Melek Torun, ilk kez kadınlar gününü kutladığını söyleyerek, “Kadınlara erkekler iyi baksınlar, kadınları dövmesinler, öldürmesinler” dedi.

Başkan Arif Kaplan ise, tüm kadınların kadınlar gününü kutlayarak, “Kadınlarımız başımızın tacıdır. Bir gün değil her gün kadınlar günü kutlasak azdır, her günün kadınlarımız için güzel olmasını istiyorum. Burada sizlerin huzurunda, Afrin şehitlerimizin ve tüm şehitlerimizin annelerinin ellerinden öpüyorum” dedi.  DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more