Sözcü Plus Giriş

Adana’da polise taşlı ve sopalı saldırı!

Adana'da aranan bir şahsın polis tarafından gözaltına alınmasına taş ve sopalarla karşılık veren kişiler, çok sayıda takviye ekibin gelmesiyle dağıtıldı. Olayda polise saldıran 7 kişi gözaltına alındı.

23:38 -
Adana’da polise taşlı ve sopalı saldırı!

Olay merkez Yüreğir ilçesine bağlı, Solaklı Mahallesi'nde Adana-Karataş Yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, devriye görevinde olan polis ekipleri mahallede bulunan bir kahvehanede kimlik sorgulaması yaptı.

FOTO: İHA - ADANA'DA ARANAN BİR ŞAHSIN POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINMASINA TAŞ VE SOPALARLA KARŞILIK VEREN KİŞİLER, ÇOK SAYIDA TAKVİYE EKİBİN GELMESİYLE DAĞITILDI. OLAYDA POLİSE SALDIRAN 7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

FOTO: İHA – ADANA’DA ARANAN BİR ŞAHSIN POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINMASINA TAŞ VE SOPALARLA KARŞILIK VEREN KİŞİLER, ÇOK SAYIDA TAKVİYE EKİBİN GELMESİYLE DAĞITILDI. OLAYDA POLİSE SALDIRAN 7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

Ekipler, ismi öğrenilemeyen bir şahsın aranması olduğunun öğrenilmesi üzere şahsı gözaltına almak istedi. Bu duruma karşı çıkan kahvehanede bulunan şahsın yakınları, polise engel olmaya çalıştı. Olayın büyümesi üzerine çevrede bulunan 40-50 kişilik grup, polise mukavemet gösterdi.

İLGİLİ HABERAdana'da bir kişi oğlunu yakalayan polislerin üstüne araba sürdüAdana'da bir kişi oğlunu yakalayan polislerin üstüne araba sürdü

Olay arbedeye dönüşünce çok sayıda destek ekip istendi. Olay yerine gelen ekipler, polise taş ve sopalarla karşılık veren kalabalık grubu dağıttı. Çıkan arbedede 7 kişi gözaltına alınarak, Köprübaşı Karakolu'na götürüldü. Arbede sırasında yaralanan kişiler ise çeşitli hastanelere kaldırıldı. Öte yandan polise mukavemet gösterilen mahalle, ekiplerce abluka altına alındı.

FOTO: İHA

FOTO: İHA

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  İHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more