Adnan Oktar’ın avukatı bakın kim çıktı!

Adnan Oktar'ın davasında ilginç detay! Kedicik ve müritleri ile birlikte gözaltına alınan Adnan Oktar'ın avukatı Atanur Demir, 2016 yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence merkezi Reina'ya saldırı düzenleyerek, 39 kişiyi katleden Abdulkadir Masharipov'un da müdafi çıktı. Demir, 57 sanığın yargılandığı Reina davasında ilk günden bu yana saldırgan Masharipov'un avukatlığını yapıyor. Demir kendisine ait web sitesine ücret tarifesini de koydu ve ağır ceza davalarında sanıkların avukatlığını üstlenmek için, en az 25 bin lira ücret aldığını yazdı.

Adnan Oktar’ın avukatı bakın kim çıktı!

Suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle Adnan Oktar'ın gözaltına alınmasının ardından “Akıl sağlığı için Adli Tıp raporu gündemimizde değil” sözleriyle dikkat çeken avukatı Atanur Demir, 2016 yılbaşı gecesi Ortaköy'deki eğlence merkezi Reina'ya düzenlediği saldırıyla 39 kişiyi katleden Abdülkadir Mashapirov'un da avukatlığını yapıyor. Demir'in, kişisel internet sitesinde, avukatlık ücret tarifesi de yer alıyor. Buna göre, Ağır Cezalık suçlarda sanık müdafiliğini üstlenmek için en az 25 bin lira alan Demir'in, “taban” ücret tarifesi şöyle:

Ağır Ceza: Sanık müdafiliği en az 25 bin

Mağdur : Katılan vekilliği en az 10 bin

Asliye Ceza: Sanık müdafiliği 8 bin 500

Mağdur-Katılan vekilliği 4 bin 500

Savcılık-Karakol-Sorgu Hakimliği: Şüpheli müdafiliği-5 bin

Adnan Oktar'ın 'kedicik arşivine' el konuldu! Binlerce saatlik... İlginizi Çekebilir Adnan Oktar'ın 'kedicik arşivine' el konuldu! Binlerce saatlik...

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...