Adnan Oktar’ın erkek çocuğu suistimali!

Adnan Oktar'ın, mal varlığına el koymak için 14 yaşındaki bir erkek çocuğu 26 yaşındaki başka bir kadın militanı ile zorla cinsel ilişkiye soktuğu ortaya çıktı.

Adnan Oktar’ın erkek çocuğu suistimali!

Adnan Oktar yapılanmasının 14 yaşındaki bir erkek çocuğu da mağdur ettiği ortaya çıktı.

Emniyet’te ifade veren ve şu anda 22 yaşında olan L.’nin “O tarihte 14 yaşındaydım. Yetim olduğum için mal varlıklarıma el konulmasının dinen sakıncalı olacağını düşünen Adnan Oktar yetimlik durumumum ortadan kalkması için beni Turnike’deki 26 yaşındaki kadınla ilişkiye soktu” dediği öğrenildi.

“ARTIK EVLENDİN MALLARINI BİZE VER”

İlişki sonrasında çocuğa “Artık evlendin. Mallarını vermende bir sakınca yok” denildiği ve annesinin de yardımıyla çocuğun mallarının örgüte aktaraldığı ortaya çıktı. Çocuğun annesinin de Oktar örgütüne mensup olduğu bildirildi.

İLK DİJİTALLERDEN CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜ ÇIKTI

Öte yandan operasyon günü yapıya ait Ümraniye'de bir depoya düzenlenen baskında ele geçirilen yüzlerce harddisk ve dijitalin örgütün arşivi olduğu iddia edildi.  İlk incelenen dijitallarin içeriğinde ise çok sayıda cinsel içerikli görüntü olduğu öğrenildi.  Görüntülerin gizli çekildiği iddia edildi.

Adnan Oktar'ın hardiski için özel ekip kuruldu, kedicik resimlerinin sırrı da çözüldü İlginizi Çekebilir Adnan Oktar'ın hardiski için özel ekip kuruldu, kedicik resimlerinin sırrı da çözüldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...