Sözcü Plus Giriş

Akit TV haber müdüründen AKP’ye çok sert sözler

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, "Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız... Nişantaşı, Etiler... Bir sürü hain var... Türkiye Büyük Millet Meclisi var..." diyen Ahmet Keser'e sahip çıkarak, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ı hedef gösterip, hükümete yönelik çok sert sözlerde ve hakaretlerde bulundu.

09:28 -
Akit TV haber müdüründen AKP’ye çok sert sözler

Akit TV'de sabah yayınlanan “Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser skandal ifadeler kullanmıştı. Keser hakkında soruşturma başlatıldı, savcılık iddianame düzenleyerek 4.5 yıla kadar hapsini istedi. Akit TV ise Keser ile yollarını ayırmıştı.

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen ise “Gün Başlıyor” adlı programdaki açıklamasıyla Ahmet Keser'e sahip çıkarak AKP Sözcüsü Mahir Ünal ve partisini hedef aldı.

 

“PSİKOPATOLOJİ”

Mahir Ünal, Ahmet Keser’in sözleri için, “Öncelikli olarak bu apaçık bir psikopatoloji. Böyle bir şey açık bir provokasyon, sabotaj. ‘Şuradan, buradan başlarız’ ne demek? Siz kimsiniz? Neyi temsilen böyle bir ifade kullanıyorsunuz? Türkiye’nin birlik ve beraberliğine sabotaj” demişti.

İLGİLİ HABERAkit TV spikeri Ahmet Keser kimdir? İstifa eden Ahmet Keser nereli?Akit TV spikeri Ahmet Keser kimdir? İstifa eden Ahmet Keser nereli?
Son güncelleme: 09:31 05.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more