AKP’de Alpay Özalan kavgası!

İzmir'de, teknik direktör Alpay Özalan'ın AKP’den 2. bölge milletveki adayı gösterilmesine tepki gösteren diğer bir aday adayı İsmail Sarı, sosyal medyadan aktif siyaseti bıraktığını açıkladı.

AKP’de Alpay Özalan kavgası!

İzmir’de, teknik direktör Alpay Özalan’ın AKP'den 2. bölge milletveki adayı gösterilmesine tepki gösteren aday adayı İsmail Sarı, aktif siyaseti bıraktığını açıkladı. Sarı, “Verilen onca emeğin hiçbir önemi yok. Bir topçu tepeden inme gelip, davası için yıllarını veren tüm teşkilattaki arkadaşları yok sayarak listenin en ön sırasına yazılıyor” dedi.

AKP'de kurucu il sekreterliği, il yöneticiliği, Bayraklı ilçe başkanlığı yaptıktan sonra 2014 yerel seçiminde Bayraklı’dan belediye başkan adayı gösterilen ancak kazanamayan İsmail Sarı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçim için 2. bölgeden milletvekili aday adayı olsa da listeye giremedi.

AKP'nin listesinde yer almayan Zeybekci: Hizmetkarlıkta 'devam inşallah' diyoruz İlginizi Çekebilir AKP'nin listesinde yer almayan Zeybekci: Hizmetkarlıkta 'devam inşallah' diyoruz

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Sarı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, partiden istifa etmediğini ancak aktif siyaseti bıraktığını belirtti.

Teknik direktör Alpay Özalan’ın AKP'den 2. bölge 2. sıradan milletvekili adayı gösterilmesine tepki gösteren Sarı, şu ifadeleri kullandı:

facebook-ismail-sari

“16 yıldır birlikte çalıştığım AK Parti teşkilatındaki dava arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Siyasi hayatım boyunca her zaman yanımda olan Bayraklılı can dostlarıma ve tüm halkımıza verdikleri destek için şükranlarımı sunarım. Şunu çok iyi anladım. Verilen onca emeğin hiçbir önemi yok. Bir topçu tepeden inme gelip, davası için yıllarını veren tüm teşkilattaki arkadaşları yok sayarak listenin en ön sırasına yazılıyor. Artık aktif siyaseti bırakıyorum. Haklarınızı helal edin. Benden yana helal olsun.”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...