Sözcü Plus Giriş

AKP’li vekilden tuhaf iddia: Kılıçdaroğlu’nun yerine birini hazırlıyor

AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP hakkında tuhaf bir iddiada bulundu. Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlıktaki ömrünün çok uzun olmadığını ileri süren Külünk, "Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum" ifadelerini kullandı.

null
Güncellenme: 00:04, 14/02/2018

AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CNN Türk’te yayınlanan programa konuk oldu. Konuşmasında CHP’yi eleştiren Külünk, bir de tuhaf bir iddiada bulundu.

İlginizi ÇekebilirAKP'li Metin Külünk: Kılıçdaroğlu teslim etmezse evi aransınAKP'li Metin Külünk: Kılıçdaroğlu teslim etmezse evi aransın

“YERİNE BİRİNİ HAZIRLIYORLAR”

Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Külünk, “CHP’nin tabanını tepe yönetiminde ayırıyorum. CHP’nin tabanı vatancıdır, devletçidir. Devletin bekası sözkonusu olduğu zaman tereddütsüz farklılıkları bırakarak ‘ben de onunla birarada olabilirim’ der; ama tepe yönetimi bir proje yönetimidir. CHP’nin başındaki şahsın da genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonrasına hazırlıktır” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirMetin Külünk: Erdoğan'a 'Gazi' unvanı verilsinMetin Külünk: Erdoğan'a 'Gazi' unvanı verilsin