Reklamsız Sözcü

Meral Akşener’den Galatasaray Başakşehir maçı sonrası çok konuşulacak paylaşım

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Başakşehir'i Galatasaray'a karşı desteklemesini eleştirdi. Meral Akşener, Galatasaray-Başakşehir maçı sonrası ise sosyal medya hesabı üzerinden "Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan" şeklinde bir tweet daha paylaştı.

20:13 -
Meral Akşener’den Galatasaray Başakşehir maçı sonrası çok konuşulacak paylaşım

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Galatasaray-Başakşehir karşılaşmasıyla ilgili “Tribünleri Başakşehir’in gençliğinin doldurması lazım. Gençler buna var mıyız? Şampiyonluğa oynuyorsunuz, tribünlerin dolması lazım” sözlerini eleştirdi.

aksener-sosyal-medya

Akşener, Twitter’dan şu mesajı paylaştı;

“Çok sayıda mesajdan, Sn. Erdoğan'ın AKP’li gençlere GS karşısında açıkça Başakşehir yanında yer almalarını isteyen çağrısının sporseverleri çok üzdüğünü gördüm. Bırakın gençler istediği takımı tutsun, bırakın futbol sahada oynansın ve futbol kulüplerinin renkleri kirlenmesin.”

AKŞENER’DEN MAÇ SONU OLAY TWEET

Meral Akşener, Galatasaray-Başakşehir maçı sonrası sosyal medya hesabı üzerinden “Galatasaray 2 – 0 Recep Tayyip Erdoğan” şeklinde bir tweet daha paylaştı. AJANSLAR

aksener-twitter

 

İLGİLİ HABERİYİ Parti'ye son dakika bomba transfer! Akşener önümüzdeki hafta rozetini takacakİYİ Parti'ye son dakika bomba transfer! Akşener önümüzdeki hafta rozetini takacak

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 21:26 15.04.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more