Alpay bu sefer AKP savunmasında!

TBMM Genel Kurulu dün akşam yeni yasama yılının ilk kavgasını yaşandı. AKP'li milletvekilleri ile HDP milletvekilleri torba yasa teklifinin görüşülmesi sırasında birbirine girdi. HDP'li Ahmet Şık'ın konuşmasından sonra çıkan tartışmada  AKP milletvekilleri ile HDP milletvekilleri kavgaya tutuştu.  Kavgada eski futbolcu yeni milletvekili Alpay Özalan AKP saflarında başı çekti.

Alpay bu sefer AKP savunmasında!

Kavgada Alpay Özalan’ın başı çekmesi dikkatlerden kaçmadı. Özalan bu sefer de AKP’li milletvekillerini savunuyordu. Diğer milletvekillerinin de araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden yatıştırıldı. Özalan da arkadaşları tarafından yerine oturtuldu.

GÜÇLÜ SAVUNMACI BAŞARIYLA DOLU KARİYER

Alpay Özalan Türkiye’de hafızalara Beşiktaş’ta oynadığı yıllarda kazındı. Spor kariyerinde Altay’da başlayan Alpay Özalan 1.88 boyu ve güçlü fiziğiyle futbol hayatında da savunma oyuncusu olarak kariyer yaptı. Özalan, Beşiktaş’taki kariyerinin zirve yaptığı günlerden sonra Fenerbahçe’ye transfer oldu. Milli Takım’da da tartışmasız yer bulan Özalan’ın bu kararı Beşiktaş taraftarının tepkisini çekti.

ALMANYA’DA NOKTAYI KOYDU

Özalan Türkiye’nin Avrupa 2002 yılında Dünya Kupası’nda üçüncülük kazandığı kadroda yer aldı. Fenerbehçe’de kariyerenin zirvesindeki günleri yaşayan Özalan daha sonra Aston Villa’da Avrupa serüvenine başladı. Avrupa’da umduğunu bulamayan yıldız oyuncu Köln takımında futbol kariyerine nokta koydu.

resimid_5602588 resimid_5602589 resimid_5602590

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...