Sözcü Plus Giriş

Avans talebi reddedilen işçi terör estirdi

Körfez Belediyesi'nde avans talebi kabul edilmeyen ve belediye başkanıyla görüşme talebi de reddedilen belediye işçisi, havaya ateş etti. Polis ekipleri, İbrahim Ç.'yi gözaltına aldı. Tabancanın ise kurusıkı olduğu anlaşıldı.

11:32 -

Olay, sabah saatlerinde, Kocaeli’nin Körfez Belediyesi’nde meydana geldi. Binanın arka kapısından içeri giren ulaşım birimi çalışanı İbrahim Ç., başkanlık makamına gitti.

isci-orta

İbrahim Ç. gözaltına alındı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ile görüşmek isteyen İbrahim Ç., başkanın yerinde olmadığını öğrendi. İbrahim Ç., daha sonra ilgili birime gidip, avans talebinde bulundu. Bu talebi kabul edilmeyen İbrahim Ç.,
3’üncü katta kurusıkıyla havaya 1 el ateş etti. Belediye çalışanları, panik yaşarken, polise haber verildi. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, hemen binaya girerek, İbrahim Ç.,’yi etkisiz hale getirdi. Gözaltına alınan İbrahim Ç.’nin, birçok kez belediyeden avans aldığı ve borcunu ödemediği öğrenildi. İbrahim Ç., Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, soruşturma başlatıldı. (DHA)

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:29 04.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more